Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ212018
Rezultati DSD ispita

Od 17 učenika četvrtog razreda koji su izašli na ovogodišnje DSD ispite, njih 16 ih je završilo sa uspehom i tako steklo međunarodno priznate diplome o znanju nemačkog jezika. To su:

Marija Bakić A2

Jovana Ilić B1

Danica Čumić A2

Katarina Bralović A2

Valentina Gojković A2

Sofija Bojović B1

Marija Dimitrijević B1

Bojana Kremić B1

Sara Bošković B1

Tatjana Đuričić B1

Luka Jakovljević A2

Milan Zečević A2

Andrija Petrović B1

Jovana Ćirković B1

Emilija Vasović A2

Andrijana Niković A2

Autor: Ivana Vasilić

17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom
06. decembar. Dodela priznanja na Elektrotehničkom fakultetu