Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN012018
ORGANIZACIJA PRIJEMNOG ISPITA ZA IT ODELjENjA

PRIJEMNI ISPIT ZA IT ODELjENjE JE U NEDELjU, 3. JUNA 2018. GODINE U UŽIČKOJ GIMNAZIJI SA POČETKOM U 10:00 ČASOVA

Dolazak učenika u 9:15 u Užičku gimnaziju.
Obezbediti da učenici imaju: Đačku knjižicu sa fotografijom, flašica vode i pribor za rad: lenjir, trougao, uglomer, šestar, olovka hemijska, olovka grafitna, gumica i kalkulator sa osnovnim računskim operacijama (svi drugi kalkulatori nisu dozvoljeni za korišćenje). Ne može se koristiti kalkulator na mobilnom telefonu. Mobilni telefoni su zabranjeni.

SVIM PRIJAVLjENIM UČENICIMA ŽELIMO PUNO USPEHA SA ŽELjOM DA ŠTO BOLjE URADITE PRIJEMNI ISPIT.

Autor:

17. maj. Izložba o ekologiji
17. maj. Književna olimpijada
15. maj. Projekcija filma
15. maj. Republičko takmičenje iz istorije
07. maj. Young Writers
07. maj. 23. "Pozorišni susreti učenika Srbije"
07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
06. april. DELF ispiti