Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ312018
Republičko takmičenje iz hemije

Republičko takmičenje iz hemije je održano je od 11. do 13. maja u Beogradu na Hemijskom fakultetu. Učestvovalo je pet učenika iz naše škole. Učenik prvog razreda,Petar Damjanović je osvojio prvo mesto usvojoj kategoriji. Igor Topalović,učenik trećeg razreda osvojio je treće mesto dok je učenik četvrtog razreda Andrej Kovačević osvojio drugo mesto u istoj kategoriji.

Autor: Stručno veće za hrmiju

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018