Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ312018
Srpska hemijska olimpijada

Na finalnom delu takmičenja iz hemije,Srpskoj hemijskoj olimpijadi,učestvovala su dva učenika i ostvarila veliki uspeh. Igor Topalović,učenik trećeg razreda, je osvojio 2.mesto i Andrej Kovačević,učenik četvrtog razreda, 3. mesto .Stekli su pravo učešća na Međunarodnoj hemijskoj olimpijadi koja će biti održana u Slovačkoj i Češkoj od 19. do 29.jula.

Autor: Stručno veće za hrmiju

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018