Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ312018
Srpska hemijska olimpijada

Na finalnom delu takmičenja iz hemije,Srpskoj hemijskoj olimpijadi,učestvovala su dva učenika i ostvarila veliki uspeh. Igor Topalović,učenik trećeg razreda, je osvojio 2.mesto i Andrej Kovačević,učenik četvrtog razreda, 3. mesto .Stekli su pravo učešća na Međunarodnoj hemijskoj olimpijadi koja će biti održana u Slovačkoj i Češkoj od 19. do 29.jula.

Autor: Stručno veće za hrmiju

09. jun. Znanjem kroz Evropu