Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN082018
Konačni rezultati prijemnog ispita za računarsku gimnaziju

Konačne rezultate prijemnog ispita i resenja testa iz matematike mozete videti u info fajlovima.

Učenici koji nemaju ID broj rezultate mogu da vide na oglasnoj tabli škole.

Autor: Vukadin Simović, direktor

04. novembar. Jesenji pozorišni festival