Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN092018
Znanjem kroz Evropu
kategorija: Takmičenja

Užička gimnazija se ove godine po prvi put priključila takmičenju iz nemačkog i engleskog jezika pod nazivom 'Znanjem kroz Evropu', koje organizuje Nemačko-austrijski kulturno-edukativni centar Wilkommen. Takmičenje je održano 19. maja 2018. godine i na njemu je učestvovalo 12 učenika naše škole, devet iz engleskog i tri iz nemačkog jezika. Osvojena su dva druga mesta: Marica Kuzeljević IV4 iz nemačkog jezika u kategoriji učenika četvrtog razreda i Kristina Božović IV1 iz engleskog jezika u istoj uzrasnoj kategoriji.

Autor: Stručno veće za strane jezike

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018