Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

AVG302018
Početak nove školske godine

U ponedeljak, 3. septembra, počinje nova školska godina. Učenici drugog i četvrtog razreda imaće nastavu u prepodnevnoj smeni (početak u 7.30), a učenici prvog i trećeg razreda u popodnevnoj smeni (početak u 13.45). Smene će se menjati mesečno.

Želimo puno uspeha učenicima u novoj školskoj godini!

Autor:

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom
06. decembar. Dodela priznanja na Elektrotehničkom fakultetu