Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP292018
Evropski dan jezika 2018.

Povodom 26. septembra - Evropskog dana jezika, u Gimnaziji je organizovan program pod nazivom 'Filmski potpuri', u okviru koga je prikazano šest filmova sa temom škole i života tinejdžera i to po jedan na ruskom, francuskom, engleskom, nemačkom, italijanskom i španskom jeziku. Veliki broj učenika Gimnazije mogao je da uživa u filmovima: Perdona si te llamo amor, Мой парень – ангел, Bianca come il latte rossa come il sangue, Monsieur Lazhar, Tschick i Dead Poets' Society. Tehničku podršku obezbedili su Nemanja Obućina IV4, Filip Balšić III1 i Mihailo Todorović III7.
Ovaj lep praznik obeležen je i izradom table za fotografisanje sa simbolima Evropskog dana jezika koja je postavljena u hol Škole, a koju su izradile učenice II6, Jelisaveta Crnić, Anja Rosić, Danica Krivokapić i Marta Gavrilović.

Autor: Stručno veće za strane jezike

07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
06. april. DELF ispiti