Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT012018
eTwinning projekat

Užička gimnazija se ove godine prvi put uključila u jedan Twinning projekat pod nazivom 'We Speak European', u kome, pored naše škole, učestvuju i škole iz Belgije, Poljske, Italije, Rumunije, Grčke, Španije, Portugalije, Danske, Švedske, Francuske i Ukrajine. Projekat je organizovan sa ciljem da se promoviše 26. septembar - Evropski dan jezika, kao i da se srednjoškolci iz raznih delova Evrope upoznaju sa jezicima i kulturom drugih naroda. U okviru projekta, 26. septembra organizovana je video konferencija sa učenicima iz Varšave na engleskom jeziku, a 27. septembra na nemačkom jeziku sa učenicima iz grada Opvijka u Belgiji. Tridesetak učenika svih razreda Gimnazije imalo je priliku da popriča i upozna se sa vršnjacima iz ove dve zemlje.

Autor: Svetlana Gavrilović

17. oktobar. Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa
16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine