Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT012018
eTwinning projekat

Užička gimnazija se ove godine prvi put uključila u jedan Twinning projekat pod nazivom 'We Speak European', u kome, pored naše škole, učestvuju i škole iz Belgije, Poljske, Italije, Rumunije, Grčke, Španije, Portugalije, Danske, Švedske, Francuske i Ukrajine. Projekat je organizovan sa ciljem da se promoviše 26. septembar - Evropski dan jezika, kao i da se srednjoškolci iz raznih delova Evrope upoznaju sa jezicima i kulturom drugih naroda. U okviru projekta, 26. septembra organizovana je video konferencija sa učenicima iz Varšave na engleskom jeziku, a 27. septembra na nemačkom jeziku sa učenicima iz grada Opvijka u Belgiji. Tridesetak učenika svih razreda Gimnazije imalo je priliku da popriča i upozna se sa vršnjacima iz ove dve zemlje.

Autor: Svetlana Gavrilović

05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Walt Whitman 200