Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT102018
Video konferencija sa Belgijom

10. oktobra trinaest učenika prvog i drugog razreda Gimnazije učestvovalo je u jednosatnom razgovoru na engleskom jeziku sa vršnjacima iz grada Opvijka u Belgiji i saznalo nešto više o njihovom školskom sistemu i životu tinejdžera u ovoj zemlji. Ova mini video konferencija organizovana je u okviru aktivnosti iz eTwinning projekta 'We Speak European', kome se Škola ove godine priključila.

Autor: Svetlana Gavrilović

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues