Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT132018
Pozorišna predstava

Šesnaest učenika Užičke gimnazije drugog i četvrtog razreda, u četvrtak, 11. oktobra 2018. godine, gledalo je pozorišnu predstavu na engleskom jeziku MAGBET (MACBETH), po tekstu Vilijama Šekspira, koja je izvedena na Velikoj sceni Doma kulture u Čačku, u produkciji internacionalnih ansambala AMERICAN DRAMA GROUP Europe i TNT Theatre Britain. Učenici su uživali u veoma posećenoj predstavi koju je izvela ova putujuća pozorišna trupa.

Autor: Danka Kovačević

04. novembar. Jesenji pozorišni festival