Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT172018
Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa

Ekipa ,,Gimnazijalca” Užičke gimnazija, sa profesorkom srpskog jezika i književnosti Biljanom Grujičić, delili su ekološke torbe ispred Zelene pijace u Užicu.Cilj ove akcije jeste smanjiti upotrebu plastičnih kesa i informisati građane o prednostima korišćenja platnene i reciklabilne ambalaže.Podela torbi protekla je uz veliku zahvalnost i prisustvo mnogobrojnih sugrađana.Ono što je jako važno jeste obećanje svih njih, da će svoje cegere nositi sa sobom prilikom kupovine na Zelenom pijacu.Ovo je jedna od akcija u Projektu iskustveno učenje u organizaciji Kolping centra Srbije i Užičke gimnazije.

Autor: Petar Mojsilović

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika