Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT252018
We Speak European

25. oktobra je održana i četvrta video konferencija u okviru međunarodnog eTwinning projekta 'We Speak Eruopean'.Ovoga puta, desetak učenika prvog i drugog razreda Gimnazije razgovaralo je na engleskom jeziku sa isto toliko učenika iz škole Seviye Çakırlar Anadolu Lisesi iz Ankare, Turska. Srednjoškolci iz dve zemlje pričali su o sličnostima između dva jezika i dve kulture, a Anja Rosić II6 napravila je i sjajan word cloud koji te sličnosti ilustruje.

Autor: Svetlana Gavrilović

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika