Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT292018
Poseta Kragujevcu

Dana 21.10.2018. upriličena je poseta Kragujevcu.Posetu su vodili direktor škole Vukadin Simović, profesor srpskog jezika i književnosti Irina Gudurić kao i profesorka fizičkog vaspitanja Jovana Jokić.Sam početak posete Kragujevcu počeo je obilaskom Spomen-muzeja ,,21 oktobar" uz razgledanje velelepne i bogate izložbe.Nakon toga, odlazimo do Spomen-parka Šumarice, gde je komemorativna manifestacija održana u znak sećanja na 21. оktobar 1941. godine, кada je nemačka okupaciona vojska ubila više hiljada Kragujevčana, među kojima su bili i đaci i njihovi profesori.Takođe, ispred spomenika ,,Peto tri" učenici naše škole su položili vence, a nedugo zatim izveden je i dramski prikaz.Sama završnica boravka u Kragujevcu bila je poseta ,,Prvoj kragujevačkoj gimnaziji" osnovanoj 1833. godine, koja ujedno predstavlja najstariju gimnaziju u Srbiji.Saznajemo da su u vremenu iza nas, gimnaziji pohađale jako važne ličnost kao i to da je 2008. proglašena za školu od nacionalnog značaja.Isto tako, prisutnima je bila prikazana učionica istorije, iz koje su te kobne 1941. godine, učenici odvedeni na taj gnusan događaj.

Autor: Irina Gudurić

30. avgust. Početak nove školske godine
05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Walt Whitman 200