Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT302018
190 godina od rođenja Lava Tolstoja

Povodom obeležavanje 190 godina od rođenja Lava Nikolajevića Tolstoja, 29.oktobra 2018.održan je javni čas ruske književnosti. Čas su realizovali članovi udruženja Jedinstvo-sunarodnici iz Užica, Galina i Milija Ljubojevic. Času su prisustvovali učenici 2.i 4.razreda Užičke gimnazije koji uče ruski jezik. Učenici su imali retku priliku da čuju neke zanimljive detalje iz života velikog pisca od izvornih govornika ruskog jezika. Času su prisustvovali i učenici tehničke škole sa svojom profesorkom.
Ovaj značajni književni jubilej obeležen je i lepom izložbom posvećenoj životu i delu Lava Tolstoja, koja je postavljena u holu Škole u saradnji sa Ruskim domom.

Autor: Branka Vukić

06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
26. septembar. FLEX radionice
17. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
30. avgust. Početak nove školske godine
05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"