Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT302018
190 godina od rođenja Lava Tolstoja

Povodom obeležavanje 190 godina od rođenja Lava Nikolajevića Tolstoja, 29.oktobra 2018.održan je javni čas ruske književnosti. Čas su realizovali članovi udruženja Jedinstvo-sunarodnici iz Užica, Galina i Milija Ljubojevic. Času su prisustvovali učenici 2.i 4.razreda Užičke gimnazije koji uče ruski jezik. Učenici su imali retku priliku da čuju neke zanimljive detalje iz života velikog pisca od izvornih govornika ruskog jezika. Času su prisustvovali i učenici tehničke škole sa svojom profesorkom.
Ovaj značajni književni jubilej obeležen je i lepom izložbom posvećenoj životu i delu Lava Tolstoja, koja je postavljena u holu Škole u saradnji sa Ruskim domom.

Autor: Branka Vukić

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika