Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT302018
Nedelja italijanskog jezika u svetu

Povodom XVIII nedelje italijanskog jezika u svetu, koja se ove godine obeležava od 15.do 22.oktobra na temu L'italiano e la rete, le reti per l'italiano (Italijanski i mreža, mreže za italijanski), a posvećena je produbljivanju veza između sveta interneta, društvenih mreža i jezika, učenici 2/5 kreirali su, u dogovoru sa profesorom, fb stranicu Parla con me. Stranica je namenjena svim učenicima koji uče italijanski u gimnaziji i predstavlja nov način za razmenu i unapređenje znanja iz ovog jezika.

Autor: Bojana Broćić

04. novembar. Jesenji pozorišni festival