Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV182018
Predavanje o bezbednosti u saobraćaju za užičke srednjoškolce

Predavanje o bezbednosti u saobraćaju održano je 16. novembra u Gradskom kulturnom centru Užice.Agencija za bezbednost saobraćaja Republike Srbije prepoznaje mlade kao ugroženu populaciju kada je u pitanju njihovo učešće u saobraćaju, odnosno bezbednost.Stalne edukacije koje se realizuju širom Srbije imaju za cilj da predoče preduslove ali i posledice koje su prisutne ukoliko bezbednost nije na zadovoljavajućem nivou, tako da postoji veliki broj razloga zbog kojih mladi stradaju.Predstavnik Agencije za bezbednost saobraćaja RS, Duško Pešić, tom prilikom je izjavio:,,Na prvom mestu je neiskustvo zatim sklonost ka rizičnom ponašanji i početničke greške.Mladi nisu svesni rizika koje saobraćaj nosi pa samim tim upravljaju vozilom iznad dozvoljene brzine, koriste telefon dok voze, spremni su da budu pod dejstvom alkohola."
Samom predavanju prisustvovao je veliki broj učenika Užičke gimnazije, dok se predavanje realizuje kroz kampanju ,,UM NA DRUM!".

Autor: Petar Mojsilović

17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom