Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC022018
Seminar za nastavnike engleskog jezika

1. decembra je u Užičkoj gimnaziji održan akreditovan seminar za nastavnike engleskog jezika Zlatiborskog okruga pod nazivom 'Creative methodology for maximising student engagement in EFL classroom'. Seminaru su prisustvovala 24 nastavnika iz Priboja, Arilja, Kosjerića, Bajine Bašte i Užica. Predavači, Biljana Pavlović i Miloš Đerić, predstavili su prisutnima raznovrsne aktivnosti kojima se na kreativan način mogu razvijati sve četiri jezičke veštine, slušanje, čitanje, pisanje i govor. Škola je, kao i mnogo puta do sada, bila izuzetan domaćin.

Autor: Svetlana Gavrilović

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues