Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC092018
Predstava ,,Zato što te se plašim”

U Užičkoj gimnaziji odigrana je predstava ,,Zato što te se plašim”, na kojoj su učenici Užičke gimnaziji imali priliku da vide kako izgleda život i ponašanje jednog nasilnika, koga tumači glumac Ivan Jevtović.Pored same predstave učenici su bili u prilici da prisustvuju i predavanju prof.dr Žarka Trebješanina.Psiholog Trebješanin istakao je da sama predstava treba da služi deci kao razumevanje psihologije žrtve i samog nasilnika, kao i to da se nasiljem ne treba suprostavljati nasilju.

Autor: Petar Mojsilović

25. decembar. Mini Monologues