Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC172018
Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz

Novogodišnja akcija prikupljanja slatkiša je uspešno realizovana u Užičkoj gimnaziji.Od prikupljenih slatkiša biće pravljeni paketići za socijalno ugroženu decu i decu koja praznike provode u bolnici.Učenički parlament, organizator akcije u školi, prikupljene slatkiše predao je Studentskom parlamentu Pedagoškog fakulteta, gde će se pristupiti njihovom pakovanju i daljoj raspodeli.

Autor: Petar Mojsilović, učenik 3/6

25. decembar. Mini Monologues
13. decembar. Javni čas ruskog jezika
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”