Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC172018
Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz

Novogodišnja akcija prikupljanja slatkiša je uspešno realizovana u Užičkoj gimnaziji.Od prikupljenih slatkiša biće pravljeni paketići za socijalno ugroženu decu i decu koja praznike provode u bolnici.Učenički parlament, organizator akcije u školi, prikupljene slatkiše predao je Studentskom parlamentu Pedagoškog fakulteta, gde će se pristupiti njihovom pakovanju i daljoj raspodeli.

Autor: Petar Mojsilović, učenik 3/6

17. maj. Izložba o ekologiji
17. maj. Književna olimpijada
15. maj. Projekcija filma