Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC132018
Javni čas ruskog jezika

U okviru promocije ruskog jezika kao stranog,12.decembra 2018.godine u amfiteatru Užičke gimnazije održan je javni čas ruskog jezika. Tema ovog časa bila je 'Klasik za sva vremena' povodom 200 godina od rođenja velikog ruskog pisca Ivana Sergejeviča Turgenjeva. Čas je održan u odeljenjima IV3 i IVs. U realizaciji časa učestvovali su učenici trećeg razreda, koji su kazivali pesmu u prozi Как хороши,как свежи были розы.
Priču o životu i stvaralaštvu Turgenjeva ispričala je Alena Sokolova iz udruženja sunarodnika Rusije 'jedinstvo'.
Istim povodom, u holu Škole postavljena je izložba o životu i delu Ivana Turgenjeva uz pomoć Ruskog doma iz Beograda.

Autor: Branka Vukić

17. maj. Izložba o ekologiji
17. maj. Književna olimpijada
15. maj. Projekcija filma