Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC132018
Javni čas ruskog jezika

U okviru promocije ruskog jezika kao stranog,12.decembra 2018.godine u amfiteatru Užičke gimnazije održan je javni čas ruskog jezika. Tema ovog časa bila je 'Klasik za sva vremena' povodom 200 godina od rođenja velikog ruskog pisca Ivana Sergejeviča Turgenjeva. Čas je održan u odeljenjima IV3 i IVs. U realizaciji časa učestvovali su učenici trećeg razreda, koji su kazivali pesmu u prozi Как хороши,как свежи были розы.
Priču o životu i stvaralaštvu Turgenjeva ispričala je Alena Sokolova iz udruženja sunarodnika Rusije 'jedinstvo'.
Istim povodom, u holu Škole postavljena je izložba o životu i delu Ivana Turgenjeva uz pomoć Ruskog doma iz Beograda.

Autor: Branka Vukić

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”