Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC292018
Nemačko veče

U cilju promovisanja nemačkog jezika kao stranog, 28. decembra 2018. godine u Užičkoj gimnaziji je održano ,,Nemačko veče“. U realizaciji ovog događaja učestvovali su učenici od prvog do četvrtog razreda. Publika je imala priliku da uživa u popularnoj nemačkoj muzici, recitacijama na nemačkom i da se zabavi uz skečeve kojima su učenici dočarali duh nemačkog jezika i nemačke kulture.

Autor: Isidora Šiljak

07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika