Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB142019
Odložen početak drugog polugodišta
kategorija:

Zbog preventivnog suzbijanja prijavljene epidemije gripa nadležni organ Grada Užica doneo je odluku o prekidu vaspitno-obrazovnog rada u osnovnim i srednjim školama Grada Užica u periodu od 18.2. do 22.2.2019. Ova odluka je doneta na inicijativu Saveta za Zdravlje Grada Užica.
Drugo polugodište će početi u ponedeljak, 25. februara 2019.

Autor:

17. maj. Izložba o ekologiji
17. maj. Književna olimpijada
15. maj. Projekcija filma
15. maj. Republičko takmičenje iz istorije
07. maj. Young Writers
07. maj. 23. "Pozorišni susreti učenika Srbije"
07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
06. april. DELF ispiti