Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB252019
Početak drugog polugodišta

Na osnovu zaključka Saveta za zdravlje Grada Užica i odluke gradonačelnika, od srede 27.2.2019.g. se normalizuje obrazovno-vaspitni rad u osnovnim i srednjim školama na teritoriji grada Užica.

Učenici prvog i trećeg razreda Užičke gimnazije idu u prepodnevnu smenu, a drugog i četvrtog u popodnevnu.

Autor:

17. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika