Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JAN302019
Romanovi

U okviru promocije ruskog jezika kao stranog, 28. januara 2019.u amfiteatru Užičke gimnazije održan je javni čas ruskog jezika u okviru redovne nastave na ruskom jeziku i sa prevodom na engleski i srpski. Tema časa je bila 'Romanovi - krunisana porodica'. Čas su organizovali Užička gimnazija (profesor Branka Vukić) i sunarodnici Rusije - Udruženje 'Jedinstvo' (profesor Galina Ljubojević).

Autor: Branka Vukić

17. maj. Izložba o ekologiji
17. maj. Književna olimpijada
15. maj. Projekcija filma