Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB102019
Ja imam talenat

Na inicijativu Aleksandra Stevanovića IV1, 30. januara 2019. godine u svečanoj sali Užičke gimnazije održano je takmičenje 'Ja imam talenat'. Nadmetalo se 14 užičkih srednjoskolaca, koji su pokazali brojne umetničke i zabavljačke talente. Četvoročlani žiri u sastavu Sonja Kovačevic, Brankica Skorković, Nevenka Demirović i Leontina Gačić odlučivao je o pobednicima, koji su na kraju ove zabavne večeri dobili nagrade u vidu slatkiša.

Autor: Aleksandar Stevanović IV1

05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Walt Whitman 200