Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR152019
Kviz na engleskom jeziku

Povodom 100 godina od rođenja Dž. D. Selindžera, autora kultnog romana 'Lovac u žitu', 13. marta 2019. u svečanoj sali Užičke gimnazije održan je kviz na engleskom jeziku. Učesnici kviza, učenici prvog, drugog i trećeg razreda, pokazali su izuzetno znanje u devet takmičarskih igara, a najbolji su bili: ekipa 'No Name' u sastavu Valentina Nikolić I7, Marta Mićić I7 i Maksim Kostadinov III6 - prvo mesto, ekipa I6 'Jelisaveta & the Rest' u sastavu Zorana Aćimović, Mia Purić i Jelisaveta Milosavljević - drugo mesto i Anja Rosić II6 i Đorđe Zarić II5 u ekipi 'The Lost Phonies in the field', koja je osvojila treće mesto. Voditeljke kviza su bile Marijana Dedić I1, Valentina Grbić I2 i Andrea Jelisavčić I3, a tehničku podršku je obezbedio Aleksandar Pavlović Ir. Sponzori takmičenja bili su kompanija The English Book iz Beograda, izdavačke kuće Educational Centre i Pearson i Art bioskop iz Užica.

Autor: Svetlana Gavrilović

14. februar. KGL takmičenje