Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR152019
Kviz na engleskom jeziku

Povodom 100 godina od rođenja Dž. D. Selindžera, autora kultnog romana 'Lovac u žitu', 13. marta 2019. u svečanoj sali Užičke gimnazije održan je kviz na engleskom jeziku. Učesnici kviza, učenici prvog, drugog i trećeg razreda, pokazali su izuzetno znanje u devet takmičarskih igara, a najbolji su bili: ekipa 'No Name' u sastavu Valentina Nikolić I7, Marta Mićić I7 i Maksim Kostadinov III6 - prvo mesto, ekipa I6 'Jelisaveta & the Rest' u sastavu Zorana Aćimović, Mia Purić i Jelisaveta Milosavljević - drugo mesto i Anja Rosić II6 i Đorđe Zarić II5 u ekipi 'The Lost Phonies in the field', koja je osvojila treće mesto. Voditeljke kviza su bile Marijana Dedić I1, Valentina Grbić I2 i Andrea Jelisavčić I3, a tehničku podršku je obezbedio Aleksandar Pavlović Ir. Sponzori takmičenja bili su kompanija The English Book iz Beograda, izdavačke kuće Educational Centre i Pearson i Art bioskop iz Užica.

Autor: Svetlana Gavrilović

17. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika