Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR172019
KGL takmičenje
kategorija: Takmičenja

Užička gimnazija se ove godine uključila u još jedno međunarodno takmičenje iz engleskog jezika pod nazivom KGL. Organizatori takmičenja su the International Testing Authority (ITA) i the Institute for the Development of Educational Assessment (IDEA) - renomirane organizacije na polju testiranja engleskog jezika, u saradnji sa lokalnim partnerom, koji je u ovom slučaju Cyclo Projekt Jagodina kao zvanični KGL partner za Srbiju. Takmičenje čak ima i podršku Cambridge Assessment-a. Prvi krug ovogodišnjeg ciklusa takmičenja održan je 16. marta i na njemu su učestvovala četiri učenika prvog razreda, Jana Petrović I2, Andrea Jelisavčić I3, Aleksa Nešović I3 i Janko Ćitić I3. Pored njih, Škola je ugostila i dva učenika iz Ivanjice. Rezultati će biti poznati kroz mesec dana.

Autor: Svetlana Gavrilović

06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
26. septembar. FLEX radionice
17. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
30. avgust. Početak nove školske godine
05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"