Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR172019
KGL takmičenje
kategorija: Takmičenja

Užička gimnazija se ove godine uključila u još jedno međunarodno takmičenje iz engleskog jezika pod nazivom KGL. Organizatori takmičenja su the International Testing Authority (ITA) i the Institute for the Development of Educational Assessment (IDEA) - renomirane organizacije na polju testiranja engleskog jezika, u saradnji sa lokalnim partnerom, koji je u ovom slučaju Cyclo Projekt Jagodina kao zvanični KGL partner za Srbiju. Takmičenje čak ima i podršku Cambridge Assessment-a. Prvi krug ovogodišnjeg ciklusa takmičenja održan je 16. marta i na njemu su učestvovala četiri učenika prvog razreda, Jana Petrović I2, Andrea Jelisavčić I3, Aleksa Nešović I3 i Janko Ćitić I3. Pored njih, Škola je ugostila i dva učenika iz Ivanjice. Rezultati će biti poznati kroz mesec dana.

Autor: Svetlana Gavrilović

12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Poseta Narodnom pozorištu u Beogradu