Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR172019
KGL takmičenje
kategorija: Takmičenja

Užička gimnazija se ove godine uključila u još jedno međunarodno takmičenje iz engleskog jezika pod nazivom KGL. Organizatori takmičenja su the International Testing Authority (ITA) i the Institute for the Development of Educational Assessment (IDEA) - renomirane organizacije na polju testiranja engleskog jezika, u saradnji sa lokalnim partnerom, koji je u ovom slučaju Cyclo Projekt Jagodina kao zvanični KGL partner za Srbiju. Takmičenje čak ima i podršku Cambridge Assessment-a. Prvi krug ovogodišnjeg ciklusa takmičenja održan je 16. marta i na njemu su učestvovala četiri učenika prvog razreda, Jana Petrović I2, Andrea Jelisavčić I3, Aleksa Nešović I3 i Janko Ćitić I3. Pored njih, Škola je ugostila i dva učenika iz Ivanjice. Rezultati će biti poznati kroz mesec dana.

Autor: Svetlana Gavrilović

01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible