Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR172019
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Na okružnom takmičenju iz stranih jezika održanom 16. i 17. marta 2019. u Poljoprivrednoj školi 'Ljubo Mićić' u Požezi, učestvovalo je 14 učenika naše škole, koji su se takmičili u poznavanju engleskog, nemačkog, francuskog i italijanskog jezika. Izuzetan uspeh ostvarili su Igor Topalović IV4, koji je osvojio prvo mesto na takmičenju iz francuskog jezika i Mina Graović IV5, koja je bila druga na takmičenju iz italijanskog jezika. Oni su time stekli i pravo učešća na ovogodišnjem republičkom takmičenju.

Autor: Stručno veće za strane jezike

06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
26. septembar. FLEX radionice
17. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
30. avgust. Početak nove školske godine
05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"