Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR172019
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Na okružnom takmičenju iz stranih jezika održanom 16. i 17. marta 2019. u Poljoprivrednoj školi 'Ljubo Mićić' u Požezi, učestvovalo je 14 učenika naše škole, koji su se takmičili u poznavanju engleskog, nemačkog, francuskog i italijanskog jezika. Izuzetan uspeh ostvarili su Igor Topalović IV4, koji je osvojio prvo mesto na takmičenju iz francuskog jezika i Mina Graović IV5, koja je bila druga na takmičenju iz italijanskog jezika. Oni su time stekli i pravo učešća na ovogodišnjem republičkom takmičenju.

Autor: Stručno veće za strane jezike

07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
06. april. DELF ispiti