Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR292019
Državno takmičenje iz fizike

58. po redu Državno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola održano je od 21.3-23.2019. u Politehničkoj školi u Subotici. Naši učenici su ostvarili odličane rezultate. Petar Damjanović učenik II5 osvojio je drugu nagradu, Jovana Smiljanić, Petar Popović I Anđela Prodanović učenici prvog razreda odeljenja sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku, osvojili su treću nagradu. Značajan uspeh ostvario je I Lazar Tejić , učenik IV-5 koji se po četvrti put plasirao na Državno takmičenje.

Autor: Profesori mentori : Živojin Pavlović I Cmiljka Vasović.

07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
06. april. DELF ispiti