Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR012019
Italijansko veče

28.marta u svečanoj sali gimnazije održano je 'Italijansko veče' , La serata italiana. U pripremi večeri učestvovali su učenici svih razreda koji su se potrudili da posetiocima prikažu čari Italije sa svim njenm vrlinama i manama kroz muziku, poeziju, kratke skečeve o kafi, hrani, mafiji, ljubavi, modi ...

Autor: Bojana Broćić

07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika