Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR162019
DSD ispiti

Usmeni deo DSD ispita održan je 29. februara, a pismeni deo, sastav i slušanje, 14. marta. Na ispite je izašlo šest učenika Užičke gimnazije četvrtog razreda: Sandra Todoric IV1, Aleksandra Tanovic IV5, Uros Gavrilovic IV5, Milica Kulic IV1, Ana Maksimovic IV5i Aleksandar Stevanovic IV1. Na usmenom ispitu svi ucenici su ostvarili rezultate za B1 nivo, osim Sandre Todorić, koja je na A2 nivou.

Autor: Isidora Šiljak

12. decembar. Elektroliza vode
30. novembar. Best in English
12. novembar. Istraživanje o kvalitetu vode