Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR072019
Republičko takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Na republičkom takmičenju iz stranih jezika, koje je održano 7. aprila u Sportskoj gimnaziji u Beogradu, učestvovali su Mina Graović IV5 na takmičenju iz italijanskog jezika i Igor Topalović IV4, koji je na takmičenju iz francuskog jezika ostvario izuzetan uspeh osvojivši treće mesto.Sve čestitke Igoru i njegovoj profesorki Dobrini Pejović!

Autor: Stručno veće za strane jezike

06. april. DELF ispiti
02. april. KGL takmičenje