Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR072019
Republičko takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Na republičkom takmičenju iz stranih jezika, koje je održano 7. aprila u Sportskoj gimnaziji u Beogradu, učestvovali su Mina Graović IV5 na takmičenju iz italijanskog jezika i Igor Topalović IV4, koji je na takmičenju iz francuskog jezika ostvario izuzetan uspeh osvojivši treće mesto.Sve čestitke Igoru i njegovoj profesorki Dobrini Pejović!

Autor: Stručno veće za strane jezike

14. februar. KGL takmičenje
01. februar. eTwinning projekat 'Language: Mission Possible'