Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR062019
DELF ispiti

Ovogodišnje polaganje DELF ispita za učenike Užičke gimnazije organizovano je u Valjevskoj gimnaziji, 6.aprila. Na ispite je izašlo petoro učenika: A1-Valentina Vasiljevic I-7,
A2-Milica Jokovic II-1,Teodora Dragović II-1 i Jovana Čeganjac I-7 i B1-Milun Erić I-7. Rezultati će biti poznati do kraja školske godine.

Autor: Jelena Ajdačić

01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible