Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ072019
Young Writers
kategorija: Sekcija za engleski jezik

Na poetskom literarnom konkursu na engleskom jeziku pod nazivom 'Poetry Escape', koji je organizovala izdavačka kuća Young Writers iz Velike Britanije, učestvovali su Anastasija Prodanović I1, Jovana Šiljković I2 i Nemanja Živković I3. Njihovi radovi objavljeni su u zbirci pesama pod istim nazivom zajedno sa pesmama dece iz Velike Britanije, Malezije, Letonije, Saudijske Arabije i Srbije.

Autor: Svetlana Gavrilović

17. maj. Izložba o ekologiji
17. maj. Književna olimpijada
15. maj. Republičko takmičenje iz istorije