Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ152019
Republičko takmičenje iz istorije
kategorija: Takmičenja

Republičko takmičenje iz istorije održano je 11.maja 2019. godine, u Ekonomskoj školi u Nišu. I ove godine, učenici Užičke gimnazije ostvarili su zapažene rezultae. Učenik II5 odelјenja prirodno-matematičkog smera – Borko Vasilјević osvojio je treće mesto.

Autor: Svetlana Milovanović, profesor

11. novembar. Poseta dekana Biološkog fakulteta i doniranje knjiga Užičkoj gimnaziji
03. novembar. Seminar za nastavnike stranih jezika
01. novembar. Kanada i Užička gimnazija za zeleno Užice
31. oktobar. Božićna priča
31. oktobar. Evropska oznaka kvaliteta
22. oktobar. Istraživanje o vodi se nastavlja!
21. oktobar. 'Rigoleto' u Narodnom pozorištu
06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi