Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ202019
Republičko takmičenje iz hemije

Republičko takmičenje iz hemije je održano od 10. do 12. maja 2019. u Beodradu. Na takmičenju je učestvovalo osam učenika: Igor Topalović, Marija Popović, Maksim Kostadinov, Petar Damjanović, Uroš Topalović, Anđela Prodanović, Jovana Smiljanić i Petar Popović, što je najveći broj do sada. Učenici su ostvarili odličan uspeh a učenik četvrtog razreda Igor Topalović je osvojio drugu nagradu i stekao pravo na učešće na Srpskoj hemijskoj olimpijadi.

Autor: Slavica Veljović

12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Poseta Narodnom pozorištu u Beogradu