Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ202019
Republičko takmičenje iz hemije

Republičko takmičenje iz hemije je održano od 10. do 12. maja 2019. u Beodradu. Na takmičenju je učestvovalo osam učenika: Igor Topalović, Marija Popović, Maksim Kostadinov, Petar Damjanović, Uroš Topalović, Anđela Prodanović, Jovana Smiljanić i Petar Popović, što je najveći broj do sada. Učenici su ostvarili odličan uspeh a učenik četvrtog razreda Igor Topalović je osvojio drugu nagradu i stekao pravo na učešće na Srpskoj hemijskoj olimpijadi.

Autor: Slavica Veljović

12. decembar. Elektroliza vode
30. novembar. Best in English
12. novembar. Istraživanje o kvalitetu vode