Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ292019
Walt Whitman 200

Povodom 200 godina od rođenja Volta Vitmana, slavnog američkog pesnika, priređena je izložba o njegovom delu i radu u holu Škole i kabinetu za engleski jezik. U organizaciji izložbe pomogli su nam University of Pennsylvania Libraries iz Filadelfije, SAD, organizatori projekta pod nazivom 'Whitman at 200', koji su nam poslali dodatni materijal i objavili vest o nasoj proslavi Vitmanovog rođendana na svoju Instagram stranicu @whitat200.

Autor: Svetlana Gavrilović

27. decembar. Nemačko veče