Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP172019
eTwinning nacionalne oznake kvaliteta

Na eTwinning konferenciji ,,Razvijanje ključnih kompetencija putem eTwinning projekata’’, održanoj 6. septembra u Beogradu, Užičkoj gimnaziji su dodeljene dve eTwinning nacionalne oznake kvaliteta za oba međunarodna projekta u kojima je učestvovala tokom školske 2018/2019. godine.

Autor: Svetlana Gavrilović

22. oktobar. Istraživanje o vodi se nastavlja!
21. oktobar. 'Rigoleto' u Narodnom pozorištu
06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
26. septembar. FLEX radionice
30. avgust. Početak nove školske godine