Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT062019
Istraživanje gimnazijalaca o vodi

„Male mogućnosti su često početak velikih poduhvata“
(Demosten)

Učenici drugog razreda prirodno-matematičkog smera Užičke gimnazije započeli su novi ciklus istraživanja u okviru obaveznog izbornog predmeta Primenjene nauke. Prva izabrana tema je „Voda“. Posle uvodnih aktivnosti, prikupljanja i analize prikupljenog materijala uslediće posete javnim preduzećima koja se bave proizvodnjom i analizom vode u Užicu. Kada istraživački rad dobije konačnu formu biće prezentovan kao ugledna aktivnost.

Autor: Mirjana Kojadinović

11. novembar. Poseta dekana Biološkog fakulteta i doniranje knjiga Užičkoj gimnaziji
03. novembar. Seminar za nastavnike stranih jezika
01. novembar. Kanada i Užička gimnazija za zeleno Užice
31. oktobar. Božićna priča
31. oktobar. Evropska oznaka kvaliteta
22. oktobar. Istraživanje o vodi se nastavlja!
21. oktobar. 'Rigoleto' u Narodnom pozorištu
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.