Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP262019
FLEX radionice

24. septembra, bivši i sadašnji učenici naše škole - polaznici FLEX programa - Tamara Vidić, Anđela Jovanović, Aleksandar Stevanović, Jana Tucović, Leontina Gačić, Marko Stanojčić IV1 i Sara Vukašinović IV4, zajedno sa svojom koleginicom iz Niša, Bojanom Mihajlović, održali su dve radionice u odeljenjima IV1 i II4. Najpre su učenicima četvrtog razreda održali predavanje na temu 'Kako napisati CV?', kroz koje su ih upoznali sa tim šta je CV i dali im korisne savete o tome kako ga napisati i kako se pripremiti za intervju za posao. Teme druge radionice bile su mentalno zdravlje i rad u timu, a učenici II4 su, kroz interaktivnu igru, imali priliku da nauče kako da se bore sa stresom i kako da ga prevaziđu.

Autor: Marko Stanojčić IV1

22. oktobar. Istraživanje o vodi se nastavlja!
21. oktobar. 'Rigoleto' u Narodnom pozorištu
06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
17. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
30. avgust. Početak nove školske godine