Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT212019
'Rigoleto' u Narodnom pozorištu

Uoči obeležavanja Nedelje italijanskog jezika u svetu (21-27. oktobar), 16 učenika treće godine prisustvovalo je 18.oktobra izvođenju Verdijeve opere ,,Rigoleto'' u Narodnom pozorištu u Beogradu sa profesorima Bojanom Broćić, Brankom Vukić i Zoranom Župićem. Tema ovogodišnje Nedelje italijanskog jezika je ,, Italijanski na sceni'' (L'italiano sul palcoscenico) i to je upravo ono što su učenici iskusili ovom posetom.

Autor: Bojana Broćić

01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible