Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV012019
Kanada i Užička gimnazija za zeleno Užice

31. oktobra ambasadorka Kanade u Srbiji, Njena Ekselencija Kati Čabo, zajedno sa direktorom Užičke gimnazije, gospodinom Vukadinom Simovićem, otkrila je u Velikom parku tablu kojom je zaštićeno drvo kanadskog javora posađeno 30. maja 2017. godine prilikom posete tadasnjeg kanadskog ambasadora gospodina Filipa Piningtona, koji je u našoj školi boravio povodom obeležavanja 150 godina od osnivanja Kanade i Svetskog dana zaštite životne sredine. Ovom događaju prisustvovali su i predstavnici Gradske uprave i učenici Gimnazije.

Autor: Svetlana Gavrilović

12. novembar. Istraživanje o kvalitetu vode
11. novembar. Poseta dekana Biološkog fakulteta i doniranje knjiga Užičkoj gimnaziji
03. novembar. Seminar za nastavnike stranih jezika
31. oktobar. Evropska oznaka kvaliteta
31. oktobar. Božićna priča
22. oktobar. Istraživanje o vodi se nastavlja!
21. oktobar. 'Rigoleto' u Narodnom pozorištu
06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi