Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Prijava za racunarsko odeljenje Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV032019
Seminar za nastavnike stranih jezika

U Užičkoj gimnaziji je, u saradnji sa ELTA -om - Udruženjem nastavnika engleskog jezika, 2. novembra održan akreditovan seminar za nastavnike stranih jezika sa područja Zlatiborskog okruga pod nazivom 'Podsticanje i razvoj misaonih veština učenika kroz nastavu stranog jezika'. Dvadesetdevet nastavnika iz Nove Varoši, Priboja, Kosjerića, Bajine Bašte i Užica moglo je od predavača, Ljiljane Poše sa Fizičkog fakulteta u Beogradu i Katarine Ristanović Acović iz Gimnazije 'Takovski ustanak' iz Gornjeg Milanovca, da čuje zašto je važno i na koji način se kreativnost i kritičko mišljenje mogu razvijati kod učenika svih uzrasta. Užička gimnazija je, kao i mnogo puta do sada, bila izuzetan domaćin.

Autor: Svetlana Gavrilović

27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.
18. mart. Obaveštenje za roditelje i učenike Užičke gimnazije
16. mart. Ugledni čas primenjenih nauka