Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV032019
Seminar za nastavnike stranih jezika

U Užičkoj gimnaziji je, u saradnji sa ELTA -om - Udruženjem nastavnika engleskog jezika, 2. novembra održan akreditovan seminar za nastavnike stranih jezika sa područja Zlatiborskog okruga pod nazivom 'Podsticanje i razvoj misaonih veština učenika kroz nastavu stranog jezika'. Dvadesetdevet nastavnika iz Nove Varoši, Priboja, Kosjerića, Bajine Bašte i Užica moglo je od predavača, Ljiljane Poše sa Fizičkog fakulteta u Beogradu i Katarine Ristanović Acović iz Gimnazije 'Takovski ustanak' iz Gornjeg Milanovca, da čuje zašto je važno i na koji način se kreativnost i kritičko mišljenje mogu razvijati kod učenika svih uzrasta. Užička gimnazija je, kao i mnogo puta do sada, bila izuzetan domaćin.

Autor: Svetlana Gavrilović

12. novembar. Istraživanje o kvalitetu vode
11. novembar. Poseta dekana Biološkog fakulteta i doniranje knjiga Užičkoj gimnaziji
01. novembar. Kanada i Užička gimnazija za zeleno Užice
31. oktobar. Evropska oznaka kvaliteta
31. oktobar. Božićna priča
22. oktobar. Istraživanje o vodi se nastavlja!
21. oktobar. 'Rigoleto' u Narodnom pozorištu
06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi