Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV032019
Seminar za nastavnike stranih jezika

U Užičkoj gimnaziji je, u saradnji sa ELTA -om - Udruženjem nastavnika engleskog jezika, 2. novembra održan akreditovan seminar za nastavnike stranih jezika sa područja Zlatiborskog okruga pod nazivom 'Podsticanje i razvoj misaonih veština učenika kroz nastavu stranog jezika'. Dvadesetdevet nastavnika iz Nove Varoši, Priboja, Kosjerića, Bajine Bašte i Užica moglo je od predavača, Ljiljane Poše sa Fizičkog fakulteta u Beogradu i Katarine Ristanović Acović iz Gimnazije 'Takovski ustanak' iz Gornjeg Milanovca, da čuje zašto je važno i na koji način se kreativnost i kritičko mišljenje mogu razvijati kod učenika svih uzrasta. Užička gimnazija je, kao i mnogo puta do sada, bila izuzetan domaćin.

Autor: Svetlana Gavrilović

26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible