Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV112019
Poseta dekana Biološkog fakulteta i doniranje knjiga Užičkoj gimnaziji

U petak, 09. novembra 2019. godine, upriličena je poseta dekana Biološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Prilikom posete našeg Užičanina prof. dr Željka Tomanovića, dobili smo vrednu literaturu. Preko 70 naslova i 120 knjiga u izdanju Biološkog fakulteta. Učenici drugog i četvrtog razreda sa zamenikom direktora Slavkom Markovićem, kao i profesorke biologije Dušica Ristović i Milica Zarić, razgovarali su sa dekanom, izrazivši veliku zahvalnost na doprinosu i saradnji kao i ovako velikoj donaciji.
Dekan je između ostalog istakao da na njegov fakultet dolazi svake godine određen broj učenika naše škole koji kasnije imaju velike uspehe tokom školovanja. Dotakao se i svojih mladalačkih dana koje je provodio u gimnaziji, pričajući o profesorima, o tome kako je škola pre izgledala i dajući savet kako na najbolji način zavoleti biologiju. Sva literatura koju je profesor donirao biće dostupna svim učenicima i zaposlenima i to u biblioteci škole.

Autor: Petar Mijsilović

26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible