Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Prijava za racunarsko odeljenje Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV122019
Istraživanje o kvalitetu vode

Učenici drugog razreda Užičke gimnazije koji pohađaju predmet Primenjene nauke su sa svojom profesorkom nastavili istraživanje o vodi posetivši „Zavod za javno zdravlje“ u Užicu 7. 11. 2019. godine. Saznali su koje se analize vode rade i šta se tim analizama utvrđuje i zbog čega. Nekoliko učenika iz grupe koja se bavi istraživanjem postupaka za određivanje kvaliteta vode je osmislilo eksperiment koji je realizovan u Zavodu za javno zdravlje. Takođe su videli kako izgleda novi uređaj GCMS/MS , opremljen robotom za automatsko uzimanje uzoraka, odnosno saznali kako funkcioniše tandem masena spektrometrija, visoko osetljiva kvantitativna i ciljana analiza malih molekula.

Autor: Mirjana Kojadinović

27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.
18. mart. Obaveštenje za roditelje i učenike Užičke gimnazije
16. mart. Ugledni čas primenjenih nauka