Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC122019
Elektroliza vode

Učenici drugog razreda Užičke gimnazije koji pohađaju predmet Primenjene nauke su sa svojom profesorkom nastavili istraživačke aktivnosti. Uz asistenciju Petra Damjanovića, učenika trećeg razreda Užičke gimnazije, urađena je elektroliza vode u Hofmanovom aparatu, što je dobar primer vršnjačke saradnje i horizontalnog učenja. Tako je istraživački rad o vodi dobio još jedano vrlo značajno poglavlje. Učenik Bogdan Radovanović i njegovi drugovi iz odeljenja II7 završavaju montiranje filma koji će prikazati sve faze istraživačkog rada sva tri odeljenja.

Autor: Mirjana Kojadinović

14. februar. KGL takmičenje