Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC012019
eTwinning projekat 'European Day of Languages'

eTwinning projekat 'European Day of Languages 2019', počeo je u septembru, a završen u novembru 2019. Cilj projekta je bio da se učenici upoznaju sa evropskim jezičkim diverzitetom, različitim kulturama i razviju poštovanje i toleranciju prema drugim evropskim narodima. U okviru ovog intergeneracijskog projekta, razmenjene su razglednice sa oko 40 škola iz 20 evropskih zemalja od Litvanije, Letonije, Velike Britanije i Švedske, pa sve do Grčke, Italije, Bugarske i Severne Makedonije. Od razglednica, na kojima su bile ispisane reči ,mir, sloboda i tolerancija' na različitim evropskim jezicima, napravljena je izložba u kabinetu za engleski jezik. Aktivnosti kojima su škole učesnice obeležile ovogodišnji Evropski dan jezika, predstavljene su i u zajedničkom elektronskom časopisu i mogu se pogledati na https://madmagz.com/fr/magazine/1660206. У пројекту је учествовало двадесетак ученика другог разреда

Autor: Svetlana Gavrilović

26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible