Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC012019
eTwinning projekat 'European Day of Languages'

eTwinning projekat 'European Day of Languages 2019', počeo je u septembru, a završen u novembru 2019. Cilj projekta je bio da se učenici upoznaju sa evropskim jezičkim diverzitetom, različitim kulturama i razviju poštovanje i toleranciju prema drugim evropskim narodima. U okviru ovog intergeneracijskog projekta, razmenjene su razglednice sa oko 40 škola iz 20 evropskih zemalja od Litvanije, Letonije, Velike Britanije i Švedske, pa sve do Grčke, Italije, Bugarske i Severne Makedonije. Od razglednica, na kojima su bile ispisane reči ,mir, sloboda i tolerancija' na različitim evropskim jezicima, napravljena je izložba u kabinetu za engleski jezik. Aktivnosti kojima su škole učesnice obeležile ovogodišnji Evropski dan jezika, predstavljene su i u zajedničkom elektronskom časopisu i mogu se pogledati na https://madmagz.com/fr/magazine/1660206. У пројекту је учествовало двадесетак ученика другог разреда

Autor: Svetlana Gavrilović

27. decembar. Nemačko veče