Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC012019
eTwinning projekat 'European Day of Languages'

eTwinning projekat 'European Day of Languages 2019', počeo je u septembru, a završen u novembru 2019. Cilj projekta je bio da se učenici upoznaju sa evropskim jezičkim diverzitetom, različitim kulturama i razviju poštovanje i toleranciju prema drugim evropskim narodima. U okviru ovog intergeneracijskog projekta, razmenjene su razglednice sa oko 40 škola iz 20 evropskih zemalja od Litvanije, Letonije, Velike Britanije i Švedske, pa sve do Grčke, Italije, Bugarske i Severne Makedonije. Od razglednica, na kojima su bile ispisane reči ,mir, sloboda i tolerancija' na različitim evropskim jezicima, napravljena je izložba u kabinetu za engleski jezik. Aktivnosti kojima su škole učesnice obeležile ovogodišnji Evropski dan jezika, predstavljene su i u zajedničkom elektronskom časopisu i mogu se pogledati na https://madmagz.com/fr/magazine/1660206. У пројекту је учествовало двадесетак ученика другог разреда

Autor: Svetlana Gavrilović

21. maj. UŽIČKA GIMNAZIJA – SPECIJALIZOVANO ODELjENjE ZA UČENIKE SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA SPORT
14. maj. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE TESTA IZ MATEMATIKE ZA IT ODELjENjE
21. april. Obaveštenje za maturante
10. april. KGL takmicenje
31. mart. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE PRIJEMNIH ISPITA
27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.