Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC012019
eTwinning projekat 'European Day of Languages'

eTwinning projekat 'European Day of Languages 2019', počeo je u septembru, a završen u novembru 2019. Cilj projekta je bio da se učenici upoznaju sa evropskim jezičkim diverzitetom, različitim kulturama i razviju poštovanje i toleranciju prema drugim evropskim narodima. U okviru ovog intergeneracijskog projekta, razmenjene su razglednice sa oko 40 škola iz 20 evropskih zemalja od Litvanije, Letonije, Velike Britanije i Švedske, pa sve do Grčke, Italije, Bugarske i Severne Makedonije. Od razglednica, na kojima su bile ispisane reči ,mir, sloboda i tolerancija' na različitim evropskim jezicima, napravljena je izložba u kabinetu za engleski jezik. Aktivnosti kojima su škole učesnice obeležile ovogodišnji Evropski dan jezika, predstavljene su i u zajedničkom elektronskom časopisu i mogu se pogledati na https://madmagz.com/fr/magazine/1660206. У пројекту је учествовало двадесетак ученика другог разреда

Autor: Svetlana Gavrilović

23. novembar. Stogodišnjica rođenja Paula Celana
23. novembar. Rezultati DSD ispita
11. novembar. Projekat 'US Elections 2020'
01. novembar. Evropska oznaka kvaliteta
26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda