Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC052019
Regionalni Dijalog za budućnost u Beogradu
kategorija: Seminari za učenike

Beogradski fond za političku izuzetnost će zajedno sa UN agencijama, UNDP, UNICEF i UNESCO, iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije a uz podršku UN fonda za izgradnju mira, do decembra 2020. godine raditi na sprovođenju regionalnog projekta Dijalog za budućnost, koji je usmeren na jačanje dijaloga i socijalne kohezije u/između Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije. Cilj projekta je jačanje poverenja u regionu kroz ostvarivanje dijaloga, davanje preporuka u pogledu politika i delovanja na polju zajedničkih prioriteta, pri čemu se promoviše društvena kohezija i međukulturalno razumevanje. Poseban fokus je stavljen na potrebe i važnosti uloge mladih kao neophodnog elementa za stabilan proces usmeren na budućnost saradnje u regionu.
Kroz projekat će se raditi sa mladima kao prioritetnom ciljnom grupom u cilju stvaranja grupe budućih lidera sa kapacitetima nove generacije liderskih veština baziranih na saradnji. Mladi će imati priliku da razgovaraju o izazovima koji posebno utiču na mlade, poput Globalnih Ciljeva održivog razvoja, obrazovanja, kulture i problema odliva mozgova. Mladi će stoga biti osnaženi da vode dijaloge, o pitanjima koja ih naročito pogađaju.
Uvodnim predavanjima Dijaloga za buducnost, u Beogradu prisustvovali su i učenici naše škole Mihailo Todorović, Luka Novaković i Petar Mojsilović.

Autor: Petar Mojsilović, učenik

05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible