Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC252019
Pohvala profesorima matematike Užičke gimnazije

Na Fakultetu organizacionih nauka održana je tradicionalna godišnja dodela zahvalnica i priznanja. Pored nagrađenih studenata i profesora FON-a posebno priznanje je dodeljeno Užičkoj gimnaziji i ETŠ Nikola Tesla iz Beograda zbog najboljih rezultata na prijemnom ispitu iz matematike 2019. godine. Priznanje su primili naši profesori matematike Slobodan Subotić i Marija Stanković.

Autor: Dejan Cvijetić

27. decembar. Nemačko veče